Team1
Dit weekend was onze eerste wedstrijd van het seizoen in Den Bosch tegen bch. Voor de wedstrijd hebben we nog een escaperoom gedaan als teamuitje voor de teambuilding.
We hadden de escape room best wel ruim gehaald met 15 minuten nog over hadden we hem gehaald.
Als eerst begonnen we met de dubbels. Er was een nieuwe herendubbel opgesteld het waren Calvin en nieuwe speler vanuit smashing Timo Poos. De heren moesten even wennen in het begin van de wedstrijd omdat ze nog nooit samen hebben gespeeld. Na een tijdje ging het beter alleen helaas nog niet goed genoeg dus hadden ze de wedstrijd verloren met 13-21 en 14-21. De dames zaten de eerste set nog in vakantiemodus 15-21. Maar in de 2de en 3de set stonden ze heel goed samen te spelen en hadden ze de wedstrijd gewonnen 21-9 21-16.
Daarna begonnen de mannensingles. Tim moest in het begin van de wedstrijd even inkomen en stond daarom ook 3-5 achter maar daarna gebruikte hij zijn ervaring en goeie slagen om de wedstrijd te winnen met 21-5 en 21-10. Calvin speelde erg goed en is flink vooruit gegaan in zijn spel hij had zijn wedstrijd zonder heel veel moeite gewonnen met 21-9 en 21-5.
Toen konden de vrouwensingles beginnen. Corine haar favoriete onderdeel kon beginnen ze begon erg goed en won de eerste set met 21-18. Haar tegenstander begon erg goed te spelen en jammer genoeg had ze de tweede set net verloren met 20-22. De derde set stond ze 17-20 achter maar met haar ervaring heeft ze erg goed gespeeld en de derde set gewonnen met 22-20. Sacha had de eerste erg veel moeite met de snelle slices van haar tegenstander daardoor had ze verloren met 11-21. De tweede set stond ze erg goed te spelen met betere en langere rallys en had ze deze set gewonnen met 21-19. De derde set stapte haar tegenstander verkeerd uit en raakte ze geblesseerd. Haar tegenstander heeft opgegeven en daarbij heeft Sacha gewonnen.
Als laatst speelde we de mix. Timo en Corine moesten de eerste set even wennen aan elkaar en verloren met 6-21. Daarna speelde ze erg goed samen en maakte ze weinig tot geen fouten. Ze hadden daarna ook de 2de en 3de set gewonnen met 21-10 en 21-15.
Tim en Sacha waren als laatste bezig en ze maakte het ook erg spannend maar jammer genoeg hadden ze de wedstrijd verloren met 14-21, 21-16 en 16-21.
Met een eindstand van 6-2 zijn we erg tevreden met ons resultaat tegen het team dat vorig jaar nog in de eredivisie zat. Volgende week moeten we onze eerste thuiswedstrijd spelen om 13:00 tegen Iduna.
Team 3
Vandaag stond de 1e wedstrijd van het nieuwe seizoen op het programma. Uit bij het gedegradeerde Thiela 2.Na een paar weken voorbereiding waren we benieuwd waar we zouden staan. Afgelopen donderdag al de opstelling besproken dus dat was allemaal snel geregeld.
Als 1e ging de herendubbel van Arnold en Thimo van start. Aangezien dit de 1e keer dat ze in een officiële partij samen speelden, was het in het begin nog even aftasten. Maar al snel werd duidelijk dat de pressie en slagen van onze heren de tegenstanders te machtig was en zo was het 1e punt van het seizoen een feit. 12-21 9-21
0-1
Ondertussen was de damesdubbel van Bente en Bianca ook begonnen. Daar moest in de 1e set de motor nog op gang komen. Helaas was dat voor de 1e set net te laat 21-18. Maar dat was geen reden voor paniek, vorig seizoen gebeurde dat ook wel eens. Vanaf begin 2e set ging de motor goed draaien en toen werden de volgende 2 sets overtuigend binnen gehaald. 17-21 en 16-21
0-2
Arnold ging dit keer als 1e heer van start. Aangezien het zijn 1esingle sinds de vorige competitie was, begon Arnold stroef. Halverwege de 1e set kwam de bekende versnelling van Arnold en won hij de 1e set overtuigend 13-21. In de 2e set kwam er zand in de motor, mede door wat veranderingen bij de tegenstander en de kant 21-18. Dus moest ook Arnold een 3e set spelen. Het was een beetje een op en neer setje, waarbij Arnold op een 20-17 achterstand kwam. Maar gelukkig kon Arnold dit ombuigen naar een 20-22 overwinning.
0-3
Kelly speelde als 1e dame. Vanaf het begin van de partij zat Kelly er lekker in en was ze de bovenliggende partij. Met goed spel haalde ze de 2 sets binnen met duidelijke cijfers 14-21 en 11-21. En hiermee zorgde ze ervoor dat we in ieder geval niet meer konden verliezen. Maar bij een 4-0 stand wil je natuurlijk niet 4-4 spelen.
0-4
Thimo ging vervolgens van start. In het begin was het ook voor hem inkomen. Mede door de wat lage hal speelde hij wat te vlak. Toen hij dat eenmaal onder controle had was er voor de tegenstander geen houden aan en bepaalde Thimo wat er gebeurde. Een goede en solide 2 sets overwinning was een feit. 16-21 en 15-21
0-5
Bente was dit keer de 2e dame. Maar hierover kunnen we een heel mooi verhaal over houden maar het kwam er op neer dat de tegenstandster deze partij opgaf. En ons Polleke de overwinning cadeau kreeg.
0-6
Arnold en Bianca waren de 1e mix en gingen verder waar ze vorig seizoen mee geëindigd waren. In het begin te scherp willen en weinig rally’s. Maar zoals ook vorig seizoen hebben ze bijna altijd nog wat over en dat was ook dit keer het geval. Uitkomst een solide 1e set en een goede 2e set. 17-21 en 11-21
0-7
Kelly en Thimo waren aan het begin nog een beetje aan het kijken hoe ze samen zouden mixen. Af en toe nog wat zoekende maar de hele partij wel in control. Met bij vlagen goed spel werd ook deze partij op overtuigende wijze in 2 sets gewonnen. 12-21 en 15-21
0-8 winst
Al met al een goed begin van het seizoen, waar we niet op gerekend hadden, maar waar we zeker op verder kunnen bouwen. Op naar volgende week voor de 1e “thuis” wedstrijd tegen Appoldro 2 in sporthal Elderveld. Helaas om 9:30 maar kom ons allen aanmoedigen.